Oferta wszystkich banków w jednym miejscu. Dzięki nam uzyskasz szybki dostęp do najkorzystniejszej dla Siebie oferty.


01.

Kredyty

Kredyt hipoteczny

Masz dosyć płacenia za wynajem? Myślisz o swoim mieszkaniu i zastanawiasz się jak sfinansować zakup własnej nieruchomości?

Masz wątpliwości związane z wyborem kredytu?

Chcąc sfinansować nabycie Nieruchomości, należy szukać najtańszej formy uzyskania środków na ten cel. Kredyt hipoteczny daje właśnie taką możliwość. Głównym celem finansowania tego produktu jest zakup nieruchomości, budowa domu, ale również możemy odzyskać środki zamrożone w Nieruchomości, którą już nabyliśmy.

Skontaktuj się z Ekspertem

Kredyt Refinansowy

Chcesz zmniejszyć swoje raty? Zapłaciłeś za mieszkanie i nie posiadasz już środków na remont?

Odzyskaj zainwestowane oszczędności, skorzystaj z kredytu refinansowego.

Posiadane zobowiązanie z tytułu kredytu hipotecznego możemy spłacić nowym kredytem przy aktualnych warunkach i obecnej wartości nieruchomości. Podstawowym celem tej transakcji jest zmniejszenie raty kapitałowo odsetkowej lub/oraz możliwość powiększenia kwoty kredytu na spłatę innych zobowiązań.

Skontaktuj się z Ekspertem

Kredyt Konsolidacyjny

Masz kilka kredytów? Musisz pamiętać o różnych terminach spłat kolejnych rat?

Czy nie łatwiej byłoby gdybyś musiał pamiętać tylko o jednym zobowiązaniu kredytowym?

Kredyt konsolidacyjny rozwiąże Twoje problemy. Kredyt konsolidacyjny pozwala zamienić wszystkie zobowiązania w jeden kredyt, dzięki czemu możesz zmniejszyć sumę swoich rat nawet o 50%. Do kredytu konsolidacyjnego można włączyć różne zobowiązania tj. pożyczkę hipoteczną lub gotówkową, kredyt samochodowy, kartę kredytową, linię debetową w ROR, kredyt mieszkaniowy.

Skontaktuj się z Ekspertem

Kredyt Gotówkowy

Masz nieplanowane wydatki lub zaległe rachunki?

Jeśli potrzebujesz szybko gotówki skorzystaj z kredytu gotówkowego.

Kredyt gotówkowy należy do najbardziej popularnych produktów bankowych. Jest szczególnie przydatny w sytuacji gdy pojawiają się niespodziewane wydatki. Udzielany jest na dowolny cel. Minimum formalności - wiele banków oferuje kredyty, do zaciągnięcia których wystarczy jedynie dowód osobisty. Możliwość zaciągnięcia kredytu do 150.000,00 PLN, nawet na 10 lat. Szybka decyzja, nawet od kilku do kilkunastu minut. Różne formy otrzymania środków - gotówka, przelew, czek bankowy.

Skontaktuj się z Ekspertem

Sprawdź aktualne promocje kredytów hipotecznych


02.

Inwestycje

Fundusze

Zastanawiasz się jak zainwestować wolne środki? Szukasz innego rozwiązania niż lokaty Bankowe?

Zainwestuj z Life Finance.

Fundusze inwestycyjne to instytucje, których działalność opiera się lokowaniu kapitału uczestników w odpowiednio dobrane instrumenty finansowe takie jak np.: akcje, obligacje, waluty i inne. Dzięki zgromadzeniu znacznego kapitału, zarządzający funduszami realizują korzystne inwestycje, których docelowym wynikiem jest osiągnięcie dodatnich korzyści finansowych uczestnika funduszu.

Skontaktuj się z Ekspertem

Lokaty Strukturyzowane

Posiadasz wolne środki i szukasz atrakcyjnej lokaty?

Chcesz szybko i skutecznie pomnożyć swój kapitał?

Lokata strukturyzowana to połączenie dwóch lub kilku instrumentów finansowych w jeden. Najczęściej składa się z części bardzo bezpiecznej np. obligacji lub tradycyjnej lokaty bankowej oraz bardzo ryzykownej opcji bądź funduszu. Część inwestowanego kapitału przeznaczona na obligacje gwarantuje zwrot zainwestowanej kwoty lub jej znaczną część. Natomiast opcje umożliwiają osiągnięcie dodatkowego zysku w zależności od kształtowania się ceny instrumentu bazowego (np. indeks giełdowy czy cena akcji). Lokata strukturyzowana z jednej strony daje możliwość uzyskania sporego zysku, a z drugiej gwarantuje zwrot określonej części lub całości zainwestowanych pieniędzy. Produkty strukturyzowane to rozwiązanie dla osób, które chcą kontrolować stratę i jednocześnie mieć szansę na zysk znacznie wyższy niż na lokacie bankowej.

Skontaktuj się z Ekspertem

Regularne oszczędzanie

Myślisz o edukacji swoich dzieci?

Chcesz zadbać o swoje życie na emeryturze?

Regularne oszczędzanie polega na systematycznym, długoterminowym wpłacaniu określonej kwoty i pomnażaniu gromadzonych środków. Dzięki inwestowaniu w fundusze inwestycyjne nie tylko oszczędzasz, ale również pomnażasz swoje finanse. Eksperci Life Finance wyjaśnią jak w prosty sposób inwestując niewielkie kwoty zgromadzić duży kapitał.

Skontaktuj się z Ekspertem

03.

Ubezpieczenia

Ubezpieczenia na życie

Zależy Ci na bezpieczeństwie finansowym Twoich bliskich?

Jeśli chcesz zadbać o dobry start swoich dzieci w dorosłość wybierz indywidualne ubezpieczenie na życie.

Przedmiotem ubezpieczenia ochronnego jest życie. Wypłata świadczenia następuje jedynie w przypadku śmierci w czasie obowiązywania polisy. Sumę określoną w umowie ubezpieczenia ochronnego otrzymuje wtedy uposażony (bliska Ci osoba), będący osobą wskazaną w polisie.

Skontaktuj się z Ekspertem

Ubezpieczenia Nieruchomości

Nie wiesz jak zabezpieczyć nieruchomość, a może boisz się o swój komputer?

Ubezpiecz nieruchomość oraz sprzęt elektroniczny.

Ubezpieczenia majątkowe to troska o wszystko na co ciężko pracowałeś. To rodzaj polisy zabezpieczającej mienie czyli wszystkie dobra materialne. Kupujesz dom lub mieszkanie i nie zastawiasz się nad tym jak wiele mogłaby Cię kosztować utrata tego wszystkiego. Wykupując odpowiednia polisę nie musisz się martwić. W przypadku pożaru, powodzi, kradzieży szybko otrzymasz odszkodowanie dzięki któremu będziesz mógł odbudować lub wyremontować mieszkanie lub dom, kupić nowy sprzęt.aty kapitałowo odsetkowej lub/oraz możliwość powiększenia kwoty kredytu na spłatę innych zobowiązań.

Skontaktuj się z Ekspertem

Ubezpieczenia komunikacyjne

Zależy Ci na bezpieczeństwie finansowym Twoich bliskich?

Wykup ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej OC.

Ważnym ubezpieczeniem jest ochrona posiadacza pojazdu mechanicznego tzw.: ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC), jest to ochrona w przypadku szkód wyrządzonych osobom trzecim. OC jest obowiązkowe dla aut lub innych pojazdów zarejestrowanych na terytorium kraju. AC zwane Autocasco jest ubezpieczeniem dobrowolnym. Ubezpieczyć możemy pojazdy zarejestrowane na terenie kraju. Standardowy okres umowy ubezpieczenia AC to 12 miesięcy, jednak w zależności od potrzeb można zawrzeć umowę na krótszy okres czasu.

Skontaktuj się z Ekspertem

Ubezpieczenia w podróży

Wybierasz się na wakacje lub podróż służbową?

Zadbaj o bagaż, zadbaj o swoje bezpieczeństwo finansowe.

Warto skorzystać z ubezpieczenia w podróży gdy wiesz, że będziesz uprawiał sporty ekstremalne lub znasz swój organizm i wiesz, że często doznajesz kontuzji. Ubezpieczenie w podróży zapewni Ci komfort finansowy i da poczucie bezpieczeństwa. Pomyśl już dziś aby zaoszczędzić sobie zmartwień jutro. Zabezpiecz siebie i rodzinę, ubezpiecz się z Ekspertem Life Finance.

Skontaktuj się z Ekspertem

Naszym klientom oferujemy atrakcyjne rabaty na zakup nowych mieszkań.

 • 10% Rabatu

  Willa pod Dębami

  Kameralny apartamentowiec w części Anina przylegającej bezpośrednio do lasów Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

  • Lokalizacja: Warszawa, Anin
  • Planowane zakończenie: Czerwiec 2017r
  • Adres: ul. Zorzy 34
  Zapytaj o szczegóły konsultanta
  blank
 • 10% Rabatu

  Willa pod Dębami

  Kameralny apartamentowiec w części Anina przylegającej bezpośrednio do lasów Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

  • Lokalizacja: Warszawa, Anin
  • Planowane zakończenie: Czerwiec 2017r
  • Adres: ul. Zorzy 34
  Zapytaj o szczegóły konsultanta
  blank

Wszystkie banki w jednym miejscu. Szybko wybierzemy dla ciebie najlepszą i najtańszą ofertę.


Instytucje finansowe

 • Alior Bank SA

 • BOŚ SA

 • Bank BPH SA

 • BZ WBK SA

 • Deutsche Bank Polska SA

 • Getin Noble Bank SA

 • ING Bank Śląski SA

 • Bank Millennium SA

 • mBank SA

 • PKO BP SA

 • PEKAO SA

 • BGŻ BNP Paribas SA

Porozmawiaj z Ekspertem

Specjalista Life Finance wybierze dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę. Nasze usługi są bezpłatne. Skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się zEkspertem

Kontakt z Ekspertem Life Finance

Nasze usługi są bezpłatne. Specjalista Life Finance przygotuje dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę.