Współpracujemy z największymi instytucjami finansowymi w kraju aby zapewnić Tobie szeroki wachlarz produktów dostosowanych do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.


01.

Kredyty

Kredyt obrotowy

Opłaty za wynajem biura czy rozliczenia z dostawcami sfinansujesz kredytem obrotowym.

Kredyt Obrotowy w to najlepszy sposób na finansowanie bieżących potrzeb twojego przedsiębiorstwa.

Wysokość kredytu ustalana jest indywidualnie, w zależności od obrotów Twojej firmy. Kredyt obrotowy dostępny jest nie tylko dla firm z długim stażem, ale także dla firm na wczesnym etapie rozwoju.

Skontaktuj się z Ekspertem

Kredyt Inwestycyjny

Masz firmę i planujesz inwestycję?

Skorzystaj z kredytu inwestycyjnego dla Twojej firmy.

Kredyt inwestycyjny dla MSP można przeznaczyć na finansowanie przedsięwzięć inwestycyjnych związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą lub rolniczą, a w szczególności na finansowanie nowych, odtworzenie zużytych, a nawet modernizację istniejących środków trwałych lub pierwszego wyposażenia w środki obrotowe niezbędne do uruchomienia działalności.

Skontaktuj się z Ekspertem

Kredyt Samochodowy

Marzysz o nowym aucie w firmie?

Skorzystaj z kredytu samochodowego.

Z Kredytem Samochodowym sfinansujesz zakup każdego samochodu osobowego, dostawczego, ciągnika rolniczego czy motocykla. Może to być także pojazd zabytkowy, quad, samochód ciężarowy, autobus czy naczepa. Możesz kupić auto używane lub nowe. Kwota kredytu oraz warunki kredytu ustalane są indywidualnie. Możesz także skorzystać z zabezpieczeń – wtedy kwota kredytu będzie wyższa.

Skontaktuj się z Ekspertem

02.

Leasing

Leasing pojazdów

Chcesz zmienić wizerunek firmy, a zarazem zmniejszyć obciążenia podatkowe?

Leasing jest nowoczesną i efektywną ekonomicznie formą finansowania pojazdów.

Leasing jest formą finansowania, która nie wymagaja angażowania wysokich środków własnych. Pozwala na zmniejszenie obciążeń podatkowych, jest korzystny ze względu na minimalne opłaty wstępne oraz umożliwia skorzystanie z procedury uproszczonej lub standardowej. Obejmuje samochody nowe i używane, pozwala rozłożyć składkę ubezpieczeniową na raty.

Skontaktuj się z Ekspertem

Leasing urządzeń i maszyn

Rozwijasz firmę, potrzebujesz nowych maszyn lub urządzeń?

Chcesz szybko i skutecznie pomnożyć swój kapitał?

W ramach leasingu możesz sfinansować między innymi urządzenia do produkcji, maszyny pakujące, maszyny do obróbek tworzyw naturalnych i sztucznych, maszyny i urządzenia poligraficzne, urządzenia diagnostyczne i warsztatowe plotery, ekrany wielkoformatowe, wyposażenie restauracji, sprzęt fitness, urządzenia kosmetyczne, maszyny rolnicze czy linię technologiczną. Szybka decyzja o przyznaniu leasingu, procedury standardowe i uproszczone, możliwość uzyskania leasingu na maszyny nowe i używane.

Skontaktuj się z Ekspertem

Leasing sprzętu medycznego

Jesteś lekarzem specjalistą? Prowadzisz własny gabinet?

Jeśli potrzebujesz dodatkowego sprzętu medycznego skorzystaj z leasingu.

W ramach leasingu możesz finansować między innymi unity stomatologiczne, urządzenia diagnostyczne, sprzęt optyczny i okulistyczny, aparaty pomiarowe, sprzęt laboratoryjny i mierniczy oraz sprzęt chirurgiczny. Szybka decyzja o przyznaniu leasingu, procedury standardowe i uproszczone. Finansowanie sprzętu nowego i używanego, decyzja o przyznaniu leasingu już w ciągu 2 godzin, niskie wpłaty własne, leasing finansowy i operacyjny, atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe, a także leasing dla start-upów.

Skontaktuj się z Ekspertem

Sprawdź aktualne promocje leasingu pojazdów


03.

Ubezpieczenia

Ubezpieczenia Nieruchomości

Zależy Ci na zabezpieczeniu majątku firmy?

Skorzystaj z ubezpieczenia nieruchomości oraz innych składników majątku firmy.

Wielu przedsiębiorców zapomina jak ważną rzeczą jest ubezpieczenie firmy w taki sposób, by w razie wystąpienia szkody, odszkodowanie zrekompensowało poniesione straty i umożliwiło dalsze prowadzenie działalność. Wykupując odpowiednia polisę nie musisz się martwić. W przypadku pożaru, powodzi, kradzieży szybko otrzymasz odszkodowanie dzięki któremu będziesz mógł odbudować lub wyremontować biuro, kupić nowy sprzęt.

Skontaktuj się z Ekspertem

Ubezpieczenia Komunikacyjne

Zastanawiasz się jak zabezpieczyć majątek ruchomy firmy?

Proponujemy podstawowe lub rozszerzone ubezpieczenia komunikacyjne.

Ubezpieczenia komunikacyjne dla firm pozwalają zwiększyć odpowiedzialność finansową za wyrządzone szkody w osobie i mieniu. Cechą ubezpieczenia samochodów firmowych są dodatkowe zabezpieczenia finansowe płynące z nieszczęśliwych następstw zniszczenia bądź utraty towaru czy kradzieżą pojazdu. Samochody ciężarowe, pojazdy używane do prac ciężkich objęte są pakietami, które w szczególny sposób zabezpieczają firmę przed wysokimi stratami finansowymi. Warto, więc skorzystać z najkorzystniejszych ofert ubezpieczeń komunikacyjnych dla firm i być pewnym przyszłości.

Skontaktuj się z Ekspertem

Ubezpieczenia OC dla firm

Wykup ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej OC.

Skorzystaj z ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności i posiadania mienia.

Prowadzenie działalności gospodarczej związane jest z możliwością wyrządzenia szkód. Mogą mieć charakter osobowy oraz rzeczowy. Finansowe skutki takich zdarzeń mogą oznaczać dla firmy ogromne koszty. Zakup polisy OC z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej nie tylko zabezpieczy firmę finansowo, ale też da jej możliwość podpisania kolejnych umów z nowymi partnerami i realizacji kolejnych zleceń. Ubezpieczenie kierowane jest przede wszystkim do przedsiębiorców prowadzących działalność bez względu na formę prawną prowadzonej działalności. Standardowo umowę ubezpieczenia zawiera się na okres 12 miesięcy, z możliwością zawarcia umowy ubezpieczenia na okres krótszy.

Skontaktuj się z Ekspertem

Pomagamy przedsiębiorcom realizować cele biznesowe oraz zabezpieczyć przyszłość ich biznesu.

Life Finance - Eksperci Finansowi

Wszystkie banki w jednym miejscu. Szybko wybierzemy dla ciebie najlepszą i najtańszą ofertę.


Instytucje finansowe

  • Alior Bank SA

  • SANTANDER Bank Polska SA

  • PKO BP SA

  • ING Bank Śląski SA

  • PKO BP SA

  • FENIKS FINANSE Sp. z o.o.

Porozmawiaj z Ekspertem

Specjalista Life Finance wybierze dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę. Nasze usługi są bezpłatne. Skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się zEkspertem

Kontakt z Ekspertem Life Finance

Nasze usługi są bezpłatne. Specjalista Life Finance przygotuje dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę.